TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
TRF CREW SWEAT
ADIDAS

TRF CREW SWEAT

код на производ: GD2437
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL CREW SWEATSHIRT е женски дуксер кој го има логото Trefoil направено во контрастни бои на градите, кое за првпат се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Сезонските бои го прават привлечен и интересен, а мекиот материјал го прави овој дуксер максимално удобен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, бела

 • Лого Trefoil

 • Ластик на ракавите и половината

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Шифра на артикл: GD2437

карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.133 MKD
заштеда 40%
1.888 MKD
големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
заштеда 30%
1.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""