Маица

по страна
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
големина
колекција
Покажи повеќе
цена
za-zeni
листа: Nova kolekcija
9 производи
Sačuvano u omiljne
1.190,00 MKD
заштеда 20%
1.488,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Маица 112736-WW001
1.134,00 MKD
заштеда 40%
1.889,99 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица BV6169-100
1.437,00 MKD
заштеда 15%
1.690,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 111971-PS119
850,00 MKD
заштеда 55%
1.889,99 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Маица 112736-KK001
1.134,00 MKD
заштеда 40%
1.889,99 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 110992-WW001
1.314,00 MKD
заштеда 40%
2.190,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
1.339,00 MKD
заштеда 10%
1.488,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
1.190,00 MKD
заштеда 20%
1.488,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
1.042,00 MKD
заштеда 30%
1.488,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Pročitajte

Маиците се апсолутен моден фаворит, без оглед на сезоната! Тие се идеални за слоевита облека во текот на зимата, но и за топло лето и променливи пролетни и есенски денови. Тие можат да се носат во неколку различни варијанти на секаков стил, без оглед дали сте поддржувач на спортски, урбан или нешто поелегантен стил. За да бидете совршено стилизирани од глава до пети, а во исто време да изгледате урбано, кул и автентично, не заборавајте да ги погледнете маиците кои се дел од понудата на Buzz, но и патиките и хеланките. Овие парчиња облека можат да ги поместат границите на вашиот стил. Во моменти кога ви недостасува инспирација, а вие излегувате и забележувате дека со денови избирате исти или слични парчиња, донесете додатоци кои ќе го „освежат“ вашиот секојдневен стил. Меѓу деталите што можат да ја трансформираат која било од вашите комбинации на облека, се издвојуваат Snapback качкетите, интересните и пред сè впечатливи чорапи, а оваа група секако спаѓаат и ранците - парче што ја обележа модата на деведесеттите години.

string(0) ""
string(0) ""