W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
W NSW AIR TOP SS BF
NIKE

W NSW AIR TOP SS BF

код на производ: CJ3105-010
2.390,00 MKD
2.390,00 MKD
1.673,00 MKD
заштеда: 717,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Цел LIFESTYLE
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.192,00 MKD
1.490,00 MKD
1.912,00 MKD
2.390,00 MKD
1.990,00 MKD
1.912,00 MKD
2.390,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 859429-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.914,00 MKD
заштеда 20%
6.141,99 MKD
8.190,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики CK2596-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.272,00 MKD
заштеда 20%
9.090,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CI3898-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.191,00 MKD
заштеда 10%
7.990,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AR7410-603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214,00 MKD
заштеда 40%
8.690,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
string(0) ""
string(0) ""