TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
TREFOIL TEE
ADIDAS

TREFOIL TEE

код на производ: FM3306
1.488 MKD
1.488 MKD
1.116 MKD
заштеда: 372 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL T-SHIRT е женска маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн овозможува вистинска летна удобност.

Познатото лого на adidas Trefoil доминира во спортската елеганција уште од 1972 година.

Мекиот памук ви дава чувство на мекост и удобност.

Оваа маица е одличен летен избор за сите кои сакаат опуштен спортски стил.

Брендот adidas со децении е синоним за врвен квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

•          Состав:  92% памук, 8% еластин

•          Стандардна големина за опуштено и лесно чувство

•          Дозволено перење во машина за алишта

•          Боја: Црна/Black, Бела/White

•          Код на производ: FM3306

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики B28156
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SAMBAROSE W се женски патики кои со својот дизајн ви кажуваат да се искачите на ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF4983
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF6503
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
заштеда 30%
5.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6186
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
заштеда 30%
6.788 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
string(0) ""
string(0) ""