F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
F MSG LG TEE
ADIDAS

F MSG LG TEE

код на производ: FM2253

adidas F MSG LG TEE е маица со кратки ракави за мажи. Моделот е многу удобен и лесен.

Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
1.988,00 MKD
1.988,01 MKD
1.690,00 MKD
заштеда: 298,01 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas F MSG LG TEE е маица со кратки ракави за мажи.

Моделот е многу удобен и лесен.

Изработен е од мек памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Класичниот дизајн е збогатен со интересна двобојна графика, која го комбинира изгледот со познатата марка adidas Trefoil.

adidas R.Y.V. колекцијата е креирана со цел да биде составен дел од вашиот урбан стил.

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машинa за алишта

• Боја: Црна, бела

• Код на производ: FM2253

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.043,00 MKD
1.490,00 MKD
1.510,00 MKD
1.888,00 MKD
1.510,00 MKD
1.888,00 MKD
1.392,00 MKD
1.988,01 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CG7120
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.192,00 MKD
заштеда 30%
5.988,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики G27706
9 termina 150 sati početni nivo
adidas CONTINENTAL 80 машки патики ви носат класичен тениски стил од теренот. Ретро виб...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.569,00 MKD
заштеда 10%
6.188,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BY9585
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.473,00 MKD
заштеда 40%
5.787,99 MKD
8.188,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE5592
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.433,00 MKD
заштеда 40%
7.388,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""