M NSW TEE SZNL AM 1
M NSW TEE SZNL AM 1
M NSW TEE SZNL AM 1
M NSW TEE SZNL AM 1
NIKE

M NSW TEE SZNL AM 1

код на производ: BQ0702-010
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Цел LIFESTYLE
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.912,00 MKD
2.390,00 MKD
1.990,00 MKD
1.592,00 MKD
1.990,00 MKD
1.688,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 104265-131
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.992,00 MKD
заштеда 20%
9.990,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 875841-008
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.773,00 MKD
заштеда 20%
7.216,00 MKD
8.490,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики AT8507-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.551,00 MKD
заштеда 10%
8.390,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 315122-111
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.690,00 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
46
47
47.5
48
48.5
49
49.5
50
string(0) ""
string(0) ""