FLAMESTRK TEE
FLAMESTRK TEE
FLAMESTRK TEE
FLAMESTRK TEE
FLAMESTRK TEE
FLAMESTRK TEE
ADIDAS

FLAMESTRK TEE

код на производ: DU8108
2.188 MKD
2.188 MKD
1.532 MKD
заштеда: 656 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
  XS
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BB2792
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 MKD
заштеда 50%
8.090 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
4
4,5
5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики FX8835
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV9997
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.082 MKD
заштеда 30%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4960
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""