M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE

M NSW TEE ICON FUTURA

код на производ: AR5004-681
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 918229-600
4.362,00 MKD
заштеда 20%
5.453,00 MKD
7.790,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 918189-600
5.453,00 MKD
заштеда 40%
9.090,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AJ6900-100
10.563,00 MKD
заштеда 30%
15.090,01 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики AV7763-100
3.921,00 MKD
заштеда 30%
5.601,00 MKD
6.590,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
string(0) ""
string(0) ""