M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
M NSW TEE ICON FUTURA
NIKE

M NSW TEE ICON FUTURA

код на производ: AR5004-013
провери достапност
 • 2XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

1.393,00 MKD
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.393,00 MKD
1.990,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 302519-001
9.290,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
16
17
18
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AO4971-002
10.690,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики BV1507-003
8.690,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики BQ7930-003
11.990,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
string(0) ""
string(0) ""