AC BOXY TERRY T
AC BOXY TERRY T
AC BOXY TERRY T
AC BOXY TERRY T
ADIDAS

AC BOXY TERRY T

код на производ: BK7201
4.888 MKD
2.588 MKD
1.812 MKD
заштеда: 3.076 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
    XS
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики M20324
9 termina 150 sati početni nivo
adidas Stan Smith Leather (OG pack) се машки патики за секој ден кои оддаваат спортска ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.710 MKD
заштеда 20%
5.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE6255
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
заштеда 40%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD7814
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.529 MKD
заштеда 30%
6.470 MKD
8.088 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики S80116
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.888 MKD
заштеда 47%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""