W NSW ESSNTL TEE HBR
NIKE

W NSW ESSNTL TEE HBR

код на производ: 829747-100
2.290,00 MKD
1.602,99 MKD
1.202,00 MKD
заштеда: 1.088,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XS
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени, Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

1.690,00 MKD
1.990,00 MKD
3.290,00 MKD
1.490,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 634835-012
5.383,00 MKD
заштеда 30%
7.690,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 844886-600
6.317,00 MKD
заштеда 15%
7.432,01 MKD
9.290,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 904538-007
4.201,00 MKD
заштеда 25%
5.601,00 MKD
6.590,00 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 833860-001
5.111,00 MKD
заштеда 15%
6.013,00 MKD
8.590,00 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
string(0) ""
string(0) ""