БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: DR7986-247
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е машка маица со кратки ракави и опуштен крој која ќе ви донесе целодневна удобност. Нејзините уметнички графики се инспирирани од фантазијата и магијата и ве подготвуваат за нови авантури. Лесната памучна ткаенина е мека и мазна, а нејзиниот опуштен крој ви овозможува опуштено чувство во допир со кожата.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Ребреста крагна
 • Машинско перење
 • Материјал: 50% памук/50% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За мажи
  Основната поделба Текстил

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DH8011-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CT1268-100
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ2897-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.432 MKD
  заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH4656-002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи