TREFOIL T-SHIRT
ADIDAS

TREFOIL T-SHIRT

код на производ: CW0710

adidas TREFOIL TEE  е машка маица со куси ракави. Прочуениот adidas trefoil брендинг е секогаш во тренд.

1.488 MKD
1.488 MKD
1.116 MKD
заштеда: 372 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 3XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
  XS
 • XXS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL TEE  е машка маица со куси ракави.

Прочуениот adidas trefoil брендинг е секогаш во тренд.

Многу е удобна и лесна.

Изработена е од мек памук, кој дава чувство на пријатност и мекост.

Класиката е повторно на цена и доминира со улиците, а класиката на спортската приказна на adidas ја обожуваат вистинските познавачи.

Оваа маица е одличен избор за топлите летни денови.

adidas секогаш креира „cool“ работи за тебе.

Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Прикажана боја: Бела/White, Црна/Black
 • Шифра на артиклот: CW0710
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CQ2809
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
заштеда 30%
5.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики S32279
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
заштеда 30%
5.888 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FX5812
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX6795
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""