TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
ADIDAS

TREFOIL T-SHIRT

код на производ: CW0709

adidas TREFOIL T-SHIRT машката маица за прв пат се појавила во 1972 г., но и понатаму останува препознатлива и посебна.

1.488 MKD
1.488 MKD
1.116 MKD
заштеда: 372 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 3XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
  XS
 • XXS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL T-SHIRT машката маица за прв пат се појавила во 1972 г., но и понатаму останува препознатлива и посебна.

Големото Trefoil лого од предната страна и дава вистинска спортска нота.

Составена е од мек памук, така што ќе ви биде удобно во неа во текот на целито ден.

Спецификација:

 • Боја: црна
 • Ластик на крагната
 • Куси ракави
 • Состав на материјалот: 100% памук
 • Шифра на артиклот: CW0709
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EH1294
9 termina 150 sati početni nivo
adidas NITE JOGGER се врвни патики за мажи. Инспириран од класичните трки во 80-тите го...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.662 MKD
заштеда 30%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BB5476
9 termina 150 sati početni nivo
adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.710 MKD
заштеда 20%
5.888 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики BD7809
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.662 MKD
заштеда 30%
8.088 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики FV1267
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.470 MKD
заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""