БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas Маица Adicolor Classics Trefoil
adidas

adidas Маица Adicolor Classics Trefoil

код на производ: HE6871
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Trefoil женската lifestyle маица, како и целата колекција на Adicolor, е создадена за да биде оригинална и да го задржи наследството во срцето. Легендарното Trefoil лого внесува позитивна вибрација во вашиот ден. Меката ткаенина дава пријатно чувство на кожата. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување на памук.

 • Спецификација:
 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна еластична крагна
 • Нагласено Trefoil лого
 • Состав: 92% памук, 8% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Текстил

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CG6092
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.713 MKD
  заштеда 40%
  6.188 MKD
  големина
  10
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV3336
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  заштеда 20%
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики G55658
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  заштеда 20%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики G27696
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.853 MKD
  заштеда 40%
  8.088 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица JCWS122069-125
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL