БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE

NIKE Маица SO 3 HBR

код на производ: DQ1047-657
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SO 3 HBR е машка lifestyle маица со кратки ракави. Вашето тело ќе биде благодарно за совршениот памук кој фантастично ќе се прилепи на вашата силуета. Кратките ракави и стандардниот крој одлично ќе се вклопат со вашите опуштени и спортски комбинации на облека, додека уживате во секојдневните активности. Nike Swoosh логото на централниот дел на маицата го краси интересна и колоритна графика, која ќе внесе ведрина во вашиот ден.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Nike Swoosh лого
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За мажи
  Основната поделба Текстил

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DH0957-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики BQ4567-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.290 MKD
  големина
  10
  10,5
  10.5
  11
  11,5
  11.5
  12
  12,5
  12.5
  13
  13,5
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6,5
  6.5
  7
  7,5
  7.5
  8
  8,5
  8.5
  9
  9,5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH4245-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0011-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица MT21567-BK
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DQ1029-010
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL