БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE
NIKE

NIKE Маица M NSW SO 3 HBR TEE

код на производ: DQ1047-010
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За мажи
Основната поделба Текстил

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DC9394-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DB2477-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ4167-160
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AH8050-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи