БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
ST TEE
adidas

ST TEE

код на производ: H35646
1.788 MKD
1.788 MKD
1.788 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Воведено во далечната 1972 година, логото на adidas TREFOIL е повторно откриено на машката маица adidas ADICOLOR.

Меката памучна ткаенина ја обезбедува потребната удобност.

Облечете ја оваа маица и покажете го својот стил. Да се ​​биде свој секогаш треба да биде добро чувство.

Спецификации:

• Модел: Regular fit 

• Кратки ракави

• Материјал: 100% памук

• Боја: Црна / Multicolor

карактеристики вредност
Категорија Маица
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За мажи
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BB5498
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.710 MKD
заштеда 20%
5.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX5501
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FU9521
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ3081
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.716 MKD
заштеда 60%
9.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица DD1340-531
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DD1340-010
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица H06647
1.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица H13440
1.788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL