TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
TREF TEE
ADIDAS

TREF TEE

код на производ: GD2814
1.388 MKD
1.388 MKD
972 MKD
заштеда: 416 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  *
 • 110
  *
 • 116
  *
 • 122
  *
 • 128
  *
 • 134
  *
 • 140
  *
 • 146
  *
 • 152
  *
 • 158
  *
 • 164
  *
 • 170
  *
 • 176
  *
 • 68
  *
 • 74
  *
 • 80
  *
 • 86
  *
 • 92
  *
 • 98
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Во 1972 година adidas го воведе логото Trefoil за прв пат. Неговите препознатливи три листа ги претставуваат трите главни земјини маси на Земјата. Трите линии ја симболизираат различноста, убавината на индивидуалноста.

Носете ја оваа маица со гордост.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GD2814

карактеристики вредност
Категорија Маица
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FU6668
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
1
1-
10-K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики EG4958
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV3658
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики CQ2104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.072 MKD
заштеда 30%
4.388 MKD
5.488 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""