TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
TREFOIL T-SHIRT
ADIDAS

TREFOIL T-SHIRT

код на производ: GD9912
1.488 MKD
1.488 MKD
1.042 MKD
заштеда: 446 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL T-SHIRT маицата го има логото Trefoil што се појави на сцената во 1972 година, но сè уште е препознатливо.

Мекиот памучен материјал од кој е направена ја прави исклучително удобна.

Оваа маица ја слави силната традиција на adidas.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена

 • Кратки ракави

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Шифра на артикл: GD9912

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CQ2402
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 MKD
заштеда 30%
6.388 MKD
8.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY1102
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV4903
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.470 MKD
заштеда 20%
5.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики G27707
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""