GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
GOOFY TEE
ADIDAS

GOOFY TEE

код на производ: GD6029
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas GOOFY TEE е машка маица со автентичен принт посветен на скејтборд револуцијата.

Скејтбордот е вклучен во програмата на Олимписките игри од 2016 година, а неговиот дебитантски настап допрва следува.

Оваа маица ја акцентира популарноста на овој спорт со интересен контрастен принт инспириран од мотивот Disney Goofy.

Класичната спортска маица е изработена во удобен памучен материјал за голема удобност.

 

Спецификации:

 • Машка lifestyle маица

 • Класичен крој, кратки ракави

 • © Disney Goofy графика

 • Состав: 100% памук

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD6029

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE5818
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.713 MKD
заштеда 40%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4959
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B37346
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.013 MKD
заштеда 40%
6.688 MKD
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX8835
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""