ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADV TEE
ADIDAS

ADV TEE

код на производ: GD5987
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas ADVENTURE TEE е машка маичка со кратки ракави, погодна за сите секојдневни активности за време на потоплите денови.

Направена е од мек памук и овозможува чувство на удобност без оглед дали се опуштате дома, одмарате, одите на прошетка или спортувате.

Оваа машка lifestyle маица има графички дизајн на предната страна со фотографија од планини и карпи.

 

Спецификации:

 • Машка lifestyle маица

 • Кратки ракави

 • Удобен крој

 • Состав: 100% памук

 • Боја: портокалова

 • Шифра на артикл: GD5987

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV1326
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.470 MKD
заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4960
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE7002
9 termina 150 sati početni nivo
Машки патики adidas OZWEEGO комбинирани од ретро елементи со линии на футуристички диза...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX6795
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""