CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
CAMO TONGUE TEE
ADIDAS

CAMO TONGUE TEE

код на производ: GD5952
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas CAMO TONGUE TEE е машка маица погодна за сите активности за потопло време.

На предниот дел од маицата има модерен мотив со препознатливи детали на adidas. Оваа маица е за оние кои препознаваат модерен и спортски стил кој ве прави автентични.

Оваа машка маица е изработена од мек памук, така што овозможува чувство на удобност во текот на целиот ден.

Спецификации:

 • Машка маица

 • Кратки ракави

 • Состав: 100% памук

 • Боја: бела, сива

 • Шифра на артикл: GD5952

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DB3361
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B37616
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE6037
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.470 MKD
заштеда 20%
5.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BB5476
9 termina 150 sati početni nivo
adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.710 MKD
заштеда 20%
5.888 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""