SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
SPRT 3S TEE
ADIDAS

SPRT 3S TEE

код на производ: GD5837
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SPRT TEE е машка маица за секој ден.

Големиот дизајн на Trefoil се издвојува на предната страна на маицата.

Старата класика ја доби својата модерна верзија.

Оваа памучна маица е лесна и пријатна и откако ќе ја облечете ќе ја носите цело време.

 

Спецификации:

 • Машка маица

 • Атрактивен дизајн на Trefoil

 • За секој ден

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD5837

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BB5478
9 termina 150 sati početni nivo
adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
заштеда 30%
5.888 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики EG4957
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV9993
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FU9521
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""