CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
CROPPED TEE
ADIDAS

CROPPED TEE

код на производ: GC6824
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas CROPPED TEE е женска маица со кратки ракави, погодна за сите активности за време на потоплите денови.

Комбинирајќи го добро познатиот стил од 90-тите и раните 2000-ти, оваа маица во ретро стил има мотиви од змиска кожа, наместо добро познатите фудбалски мотиви.

Оваа женска маица е исклучително лежерна, а нејзиниот модерен дизајн ви овозможува да ја стилизирате на различни начини по ваш вкус, а секогаш да делувате автентично и со стил.

 

Спецификации:

 • Женска кратка маица

 • Скриен џеб со патент

 • Лого на adidas и трите препознатливи линии на adidas

 • Мотиви од змија на ракавите

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6824

карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.952 MKD
6.190 MKD
1.592 MKD
1.990 MKD
972 MKD
1.388 MKD
1.493 MKD
1.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики AQ3091
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FW3696
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF1994
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.022 MKD
заштеда 35%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CP9946
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.294 MKD
заштеда 50%
8.588 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""