JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE
NIKE

JORDAN JDB JORDAN 23 LOS TEE

код на производ: 95A039-023
1.390 MKD
1.390 MKD
973 MKD
заштеда: 417 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
S
M
L
XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CD0609-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
заштеда 20%
9.590 MKD
големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 845075-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.036 MKD
заштеда 50%
4.072 MKD
5.090 MKD
големина
1.5Y
10.5C
10C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 921522-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
големина
1.5Y
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ4000-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.794 MKD
заштеда 40%
7.990 MKD
големина
1.5Y
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
string(0) ""
string(0) ""