БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Дали го посакуваш новиот Jordan модел? Пријави се и можеби ќе стане твој!
Дали го посакуваш новиот Jordan модел? Пријави се и можеби ќе стане твој!
News
27.05.2022.

Дали го посакуваш новиот Jordan модел? Пријави се и можеби ќе стане твој!

Nike Air Jordan 1 се машки патики за кошарка чија инспирација за дизајнот е пронајдена во легендарните модели од минатото. Инкапсулираниот воздушен ѓон нуди исклучителна удобност и обезбедува леснотија при секој чекор. Дизајнирани се во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода.

Затоа, во сабота, на 28.мај не смееш да го пропуштиш најновиот BUZZ Online Raffle.

Што е потребно да направиш за да учествуваш во BUZZ Online Raffle?

Пријавите за Raffle започнуваат во сабота, 28. мај во 9 часот и ќе траат до вторник, 31. мај. Со клик на банерот кој ќе биде поставен на нашиот сајт, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставиш твоите податоци.

Една личност може да се пријави само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување на податоците, потребно е да ја наведеш посакуваната големина, но и да нагласиш дали патиките сакаш да бидат испорачани на твојата адреса или ќе ги превземеш лично во нашата продавница во Skopje East Gate.

Nike Air Jordan 1 ќе бидат достапни во големини од 41 до 46 по цена од 8.190 денари. По пополнувањето на пријавата, на твојата e-mail адреса ќе пристигне известување со потврда за успешно пријавување на Raffle, додека оние кои ќе бидат изберени за купување на овој ексклузивен Nike Air Jordan 1 модел, ќе бидат известени во среда, на 1. јуни.

Ukoliko si izvučen/a, a odabrao/la si preuzimanje u šopu u Skpje East Gate, imaćeš 48 sati da Nike Air Jordan 1 kupiš u veličini za koju si se prijavio/la.

Доколку си извлечен, а имаш одберено превземање на патиките во Skopje East Gate, ќе ти бидат дадени 48 часа можност да ги купиш неверојатните Nike Air Jordan 1 во посакуваната големина.

Те чекаме на новиот Buzz Online Raffle. Среќно!

Buzz тим

Trenutno nema komentara

слично