БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Visa Shop&Save
Visa Shop&Save
News
10.11.2021.

Visa Shop&Save

Искористи дополнителни 10% попуст.
Дополнителниот попуст до 10% автоматски ќе се пресмета по потврдата за успешно плаќање.
Акцијата не може да се комбинира со програмата Sport&Bonus.
Aкцијата трае до 31.01.2022

МАЖИЖЕНИДЕЦА
ОБУВКИОБУВКИОБУВКИ
ОБЛЕКАОБЛЕКАОБЛЕКА
ОПРЕМАОПРЕМАОПРЕМА

 

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

29.
Sep.
2021.
News
Дали сте подготвени со сигурен чекор и автентичен стил да влезете во есенската сезона? Со нови унапредени модели на Converese, есента ке биде во знак на комф...
27.
Aug.
2021.
News
Ви ја претставуваме иконата Classic Leather, дизајн кој заедно го креираа Reebok и Buzz и остави уникатен белег во историјата на sneaker културата во регионо...
20.
Aug.
2021.
News
Време е за нов почеток, нов, повторно различен...
15.
Jun.
2021.
News
Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.
15.
Apr.
2021.
News
It’s Buzz 6th Birthday! И оваа година го прославуваме online и те повикуваме да бидеш дел од нашата роденденска активација.
15.
Apr.
2021.
News
Секој роденден е совршен повод да ги сумираме впечатоците, но сепак не се откажуваме од Keep on Buzzin. Ова е приказна е за нас.
14.
Apr.
2021.
News
adidas ја продолжува својата еколошка мисија со новата колекција на Stan Smith патики, на чиј препознатлив дизајн сега му е даден поодржлив изглед.
26.
Mar.
2021.
News
Да го прославиме Денот на Air Max заедно! Сè што ви треба е 1 пар Air Max патики и 3 outfit-а што најдобро ќе ни ја раскажат вашата приказна. Бидете к...
26.
Mar.
2021.
News
Nike Air Max се единствените патики во светот кои имаат свој празник. Денес е тој ден и затоа официјално може да започне одбележувањето на Air Max Day!