03/07 2020.
News

SUMMER SALE IS ON

Почетокот на летото и оваа година е во знакот на SUMMER SALE во нашиот shop. Одличната понуда на светски познатите брендови и намалените цени се само некои од причините зошто не треба да ја пропуштите оваа понуда.

Без разлика на тоа дали сакаш да купуваш во нашата продавница или online, сега е вистинскиот момент да уживаш во шопингот. Цените на обувките, облеката и аксесоарите на познатите брендови сега се намалени, а помеѓу моделите се издвојуваат брендовите Nike, Adidas, Reebok, Champion, New Balance, FILA и други.

 

SUMMER SALE оваа година е од 1 Јули до 13 Август.

 

Тимот на Buzz

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

17.
Jul.
2020.
News
Имаш cool екипа од училиштето што обожава патики и сака да учествува во нашата Back to School кампања? Пријавете се и кажете ни зошто сте The Coolest School ...
16.
Jun.
2020.
News
Dance манијата продолжува! Научи нови чекори за танцување со нашите туторијали.
01.
Jun.
2020.
News
Nike Air Max 2090 е еден од моделите кој го заслужува целото sneaker внимание во светот.
string(0) ""
string(0) ""