БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Blogger Pick

09.
Mar
2022
Blogger Pick
Hi Buzzers! Јас се викам Нина Ретар и повторно ви подготвив новa блог приказна, овој пат во пролетни бои. Nike Huarache е легендарен модел, кој штотуку прослави 30-годишнина. За прв пат го запознав овој модел во раните тинејџерски години кога го гледав The Prince of Bel-Air, каде Вил Смит тогаш за прв пат го носеше новиот модел на Nike.