БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Split the City in Half with your Puma RS-Z Core
Split the City in Half with your Puma RS-Z Core
Blogger Pick
13.04.2022.

Split the City in Half with your Puma RS-Z Core

Здраво на сите!

Вообичаено сум од другата страна на објективот на фотоапаратот, но признавам дека исто толку сакам да бидам изненаден од уметничко око во фотосесија. Пролетта е дарежлива со своите бои, кога природата на градот оживува и надворешните температури се уште попријатни. Совршено време за мене да влезам во градскиот пејзаж со удобна облека!

RS-Z Core се задолжителни патики во следната топла сезона, доколку сакате да го добиете тој футуристички уличен изглед. Но запомнете, модата сама по себе е игра! Во овие неконформистички времиња, не можам да кажам дека сè уште има некакви строги правила во однос на соодветните парчиња облека. Можете сами да бидете уметник, а облеката е само алатка со која се изразувате. Puma RS-Z Core ви помага да бидете смели бидејќи не можете да останете незабележани кога ги носите.

Од кога ги облеков, Puma RS-Z Core ме обвија со неверојатна удобност. Пешачењето е безбедно и стабилно. Многу е важно да се спомене дека технологиите кои доаѓаат од спортскиот свет ги создаваат овие работи кои станаа суштински: удобност, стабилност, оптимално амортизирање и одржливост. Ќе видите како сите тие ќе профункционираат кога ситуацијата бара, на пример кога треба малку да го забрзате темпото во градското патување. Можете да се потпрете на RS-Z!

Јас избрав да ги комбинирам овие Puma RS-Z Core со пар Nike sweatpants и удобен дуксер. Тие исто така доаѓаат во различна комбинација на бои black/gray, за да одговараат на секој стил; од едноставна, обична облека до похрабра со силен изглед. Бидете супер кул оваа сезона!

До следниот пат,

Ciprian

Trenutno nema komentara

слично

09.
Mar.
2022.
Blogger Pick
Hi Buzzers! Јас се викам Нина Ретар и повторно ви подготвив новa блог приказна, овој пат во пролетни бои. Nike Huarache е легендарен модел, кој штотуку про...