БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD
STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD
Blogger Pick
01.12.2021.

STORY OF SURREAL COMFORT IN A REAL WORLD

Здраво дечки!

За тие кои не нѐ знаат, ние сме Насте и ШишкаZeeBomb, рап дуо од Скопје, дел од екипата на ZIMA.

Повторно ви се обраќаме со нова блог сторија во која ви ги претставуваме Nike React Vision патиките и моделите од новата колекција на Nike.

Многу ни е мило што овојпат ви се претставуваме во Nike комбинации. Секогаш сме биле лојални на брендот Nike кој е најзаслужен за нашиот стил кој стана дел од карактерот и кариерата на ZeeBomb.

Патиките Nike React Vision кои ги носиме во црна и светла варијанта, се одлични за овој период од годината, за прошетка низ парк и секоја ситуација за која ви требаат удобни и современи патики.

Интересните форми и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи.

React пената дава неверојатна удобност, а покрај удобноста што веднаш се чувствува, тие се одлични за оваа сезона и есенските денови.

Овојпат Nike React Vision патиките ги искомбиниравме со врвните модели на дуксери кои одлично го комплетираат изгледот.

Овие комбинации, но и многу други може да ги најдете во продавниците на Buzz или на online shop.

До следната блог сторија, останете cool,

ZeeBomb

Da li Vam je ovaj članak bio od pomoći:

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

26.
Jan.
2022.
Blogger Pick
15.
Dec.
2021.
Blogger Pick
10.
Nov.
2021.
Blogger Pick
Здраво луѓе! Ви пишувам од Љубљана, главниот град на Словенија, каде што сите што работиме во шоубизнисот сме обединети. Ова е предноста на малите земји как...