БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

PUMA GRL
PUMA GRL
Blogger Pick
27.10.2021.

PUMA GRL

Здраво, екипа! Еве ме пак! Се надевам дека ви недостигаа моите приказни.

Овој пат се јавувам инспирирана, во радосни бои и ретро фазон, благодарејќи на новата PUMA колекција, која во потполност ме освои. Моделот PUMA CRUISE RIDER FLAIR е магичен! Можете да го комбинирате со најразлични бои и да ги вклопите во секој можен стил.

Puma е спортски бренд кој успешно го поврзува спортот, активниот животен стил и различните модни влијанија. Поради пастелните бои кои ги содржи, овој модел го оживува секој outfit, а особено доаѓаат до израз во есенскиот амбиент!

Тренерката PUMA X BRITTO W CREW е парче кое вашиот гардеробер го заслужува. Ви нуди максимален комфор и дефинитивно ќе ве истакне во толпата. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на удобност. Кога ова ќе се искомбинира, резултатот е урбан outfit во кој ќе се чувствувате моќно!

Горниот дел од тренерката можете да го искомбинирате со најразлични парчиња гардероба во спортска или casual варијанта. Тренерката има специфични шари и во комбинација со PUMA CRUISE RIDER FLAIR патиките, кај случајните минувачи ќе остави впечаток на оригинална и урбана девојка!

Овој, како и многу други модели на патики и тренерки можете да ги пронајдете во продавниците на Buzz shop или да ги нарачате online.

@ivanavujoseviic

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

10.
Nov.
2021.
Blogger Pick
Здраво луѓе! Ви пишувам од Љубљана, главниот град на Словенија, каде што сите што работиме во шоубизнисот сме обединети. Ова е предноста на малите земји как...