БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STEP INTO THE FUTURE OF B-BALL STYLE IN ADIDAS SUPERSTAR OT TECH
STEP INTO THE FUTURE OF B-BALL STYLE IN ADIDAS SUPERSTAR OT TECH
Blogger Pick
07.10.2021.

STEP INTO THE FUTURE OF B-BALL STYLE IN ADIDAS SUPERSTAR OT TECH

Здраво екипа!

Ние сме Насте и Шишка, рап дуо ZeeBomb од Скопје, дел од екипата на ZIMA.

Нашата музика има за цел да даде придонес и свежина во креативниот и слободен простор каде младите комуницираат и разменуваат идеи.

Во нашата прва блог сторија како дел од Buzz Crew ги претставуваме новите adidas Superstars OT Tech.

Израснавме под големо влијание на хип-хоп културата, па стилот на облекување како еден вид на изразување, отсекогаш бил битен за нас.

adidas е бренд со кој се поистоветувале сите хип-хоп икони низ историјата и тоа сѐ уште е така.

Уште од деца сме огромни фанови на Superstar моделот на adidas. Тоа што не привлекува кај adidas Superstars OT Tech патиките, покрај класичниот и непобедлив дизајн, е тоа што можеме да ги комбинираме во секоја прилика. Покрај удобноста што веднаш се чувствува, тие се одлични за оваа сезона и есенските денови.

Овојпат adidas Superstars OT Tech патиките ги комбиниравме со adidas 5 DINO TEE и adidas LOGO PLAY BADGE маиците, горниот дел тренерки SST TT P BLUE како и со cool дуксерите ST WOVEN TT и AOP LOGO PLAY H.

Овие комбинации, но и многу други може да ги најдете во продавниците на Buzz или на online shop.

До следно видување, останете cool,

ZeeBomb

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

27.
Oct.
2021.
Blogger Pick
01.
Sep.
2021.
Blogger Pick
25.
Aug.
2021.
Blogger Pick
Да бидеме искрени... Оваа патика e за девојки кои знаат што сакаат и како да го добијат тоа што го сакаат. Патиката е класична, но во исто време и предизвик...
28.
Jul.
2021.
Blogger Pick