БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Blogger Pick
21.07.2021.

NIKE ASUNA SLIDES

 

Здраво луѓе,

 

Ви се обраќам повторно со нова приказна во која ќе ве запознаам со папучи кои сигурно, како и мене, ќе ти станат омилено летно парче. Папучите се statement парче во модниот свет веќе многу години, а она што ми го привлече вниманието кај Nike Asuna е нивниот изглед кој ги комбинира спортот и модата со што даваат можност за експериментирање и лесно комбинирање со различни стилови.

 

 

Меката пена под нозете обезбедува чувство на удобност во текот на денот и е совршена за на плажа и патување, бидејќи го прави секој чекор полесен - нема да ги почувствувате површините на кои газите. Тие гарантираат голема удобност.

Деталот што го комплетираше изгледот на овие папучи и што ги направи поразлични од другите е гумата што се прилагодува на страните.

 

 

Најискрено, се заљубив во овој пар уште првиот пат кога ги видов изложени во Buzz и веднаш сакав да ги имам во мојата колекција. Досега можеби сте забележале колку обожавам matching комплети, па овој пат се одлучив за Nike комплет кој се состои од топ и здолниште заедно со папучите Nike Asuna. Папучите, како и комплетот може да ги најдете во продавниците на Buzz или online.

 

До следно читање,

 

Ина 

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

23.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Здраво, екипо!   Многу ми е мило што повторно се дружам со вас во порелаксирано, летно расположение. Овој пат, како за одличен почеток на летото, ги н...
16.
Jun.
2021.
Blogger Pick
15.
Jun.
2021.
News
Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.
09.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Знам дека сите ќе се сложите дека јуни порано беше топол летен месец, а сега сезоната почна со студени денови, но сепак, ништо не ме спречи и излегов да ги т...
09.
Jun.
2021.
Shop By Look
09.
Jun.
2021.
Shop By Look
09.
Jun.
2021.
Shop By Look