БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Blogger Pick
16.06.2021.

MY NEW FAVE

Драги мои,

Денес ви ги претставувам најнеобичните патики до сега. Совршени, кул, супер на изглед, тренди и преудобни, Adidas CHOIGO W се нов кандидат за фаворит оваа година.

Дури и во неутрални нијанси, еднобојни колорити, овие патики можеме слободно да ги наречеме STATEMENT SHOES. Во исто време овие патики се доста необични и едноставни па така може да ги комбинираме со голем број на парчиња облека. Може да се носат со сукња, фармерки, моментално еден од поглемите хитови кошула – фустанче, а секако може и да се искористат како патики за трчање и при разни спортски случувања.

Морам уште еднаш да ја истакнам нивната удобност. Без разлика каде и да одам и колку време да потрошам во моите adidas Choigo удобноста нема да не разочара.Па, ако за ова лето барате удобна а стилска патика – voila!

П.С. Ги чекам вашите предлози – покажете ми како би ги искомбинирале adidas Choigo. До следниот пат!

Останете ми здрави и весели, летото е пред прагот!

@hanaluuluu

 

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

21.
Jul.
2021.
Blogger Pick
23.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Здраво, екипо!   Многу ми е мило што повторно се дружам со вас во порелаксирано, летно расположение. Овој пат, како за одличен почеток на летото, ги н...
15.
Jun.
2021.
News
Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.
09.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Знам дека сите ќе се сложите дека јуни порано беше топол летен месец, а сега сезоната почна со студени денови, но сепак, ништо не ме спречи и излегов да ги т...
09.
Jun.
2021.
Shop By Look
09.
Jun.
2021.
Shop By Look
09.
Jun.
2021.
Shop By Look