БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Blogger Pick
02.06.2021.

DORA IN FILA

 

Здраво, екипо! Вистинско време е да ги споделам со вас моите впечатоци за новата Buzz колекција и за моите омилени парчиња со кои летниот vibe навистина почнува да се чувствува. Road trip со друштво во ретро стилот на 90-тите доведува до новите „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ патики.

 

 

Моделот што го носат многу генерации зад нас е еден од највпечатливите во светот. Едноставниот дизајн со совршени мали детали, како и големиот интересен ѓон ви даваат слобода да ги комбинирате патиките со различни outfit-и во многу прилики. Ако и вие како мене сакате фустани, силни бои, шарени детали, капи и шешири, FILA DISRUPTOR е вистинскиот избор - без размислување! Верувајте ми, тие ќе ги остават сите без здив.

 

 

Модерни и кул, патиките „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ се подготвени да ве придружуваат во луди авантури и дефинитивно треба да ги имате во вашата колекција на патики. Јас, како некоја што се смета за „кралица на опуштениот стил“, ја ставам удобноста на прво место, особено кога патувам и уживам со друштвото. Можам да ви ветам дека овие патики нема да ве изневерат.

 

 

До следната блог сторија, ви испраќам многу бакнежи!

П.С. Моделот „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ може да го најдете во нашите продавници и online.

 

@ivanavujoseviic

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

21.
Jul.
2021.
Blogger Pick
23.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Здраво, екипо!   Многу ми е мило што повторно се дружам со вас во порелаксирано, летно расположение. Овој пат, како за одличен почеток на летото, ги н...
16.
Jun.
2021.
Blogger Pick
15.
Jun.
2021.
News
Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.
09.
Jun.
2021.
Blogger Pick
Знам дека сите ќе се сложите дека јуни порано беше топол летен месец, а сега сезоната почна со студени денови, но сепак, ништо не ме спречи и излегов да ги т...
09.
Jun.
2021.
Shop By Look
09.
Jun.
2021.
Shop By Look