11/06 2020.
Blogger Pick

IT'S ALL ABOUT BUZZ T-SHIRTS

Здраво дечки,

 

Ме немаше подолго време, но никогаш не е доцна за супер Buzz Crew приказна, посебно со ваков повод – новите Buzz маички.

Како што веќе сигурно знаете, покрај новите модели на патики и текстил од познати брендови, Buzz во својата понуда има и своја посебна понуда на Buzz маици. Александра и јас имавме прилика да бидеме помеѓу првите кои ќе ги носат и можам да ви кажам дека се навистина кул и совршено се вклопуваат во сечиј street стил.


Пријатни се за носење, што ми е многу важно бидејќи не го поднесувам топлото, а и секако се одличен избор за chill & casual варијанта, но и вечерно излегување. Сигурно и ова лето ќе ги носиме на градските журки, бидејќи се урбани и поразлични.


Секоја маица, машка или женска, на себе има впечатливи принтови, од кои некои се урбани и хипи, што навистина ми се допаѓа. Јас ги искомбинирав со фармерки и одличните New Balance 997, Reebok DMX, Adidas Ozweego патики, додека Аки ги спои со Champion здолниште, панталони и фармерки.


Buzz маиците се мојата конечна препорака за ова лето!

Ако сакате да биде повеќе кул од она што веќе сте, погледнете и некои Buzz чорапи, бидејќи совршено ќе се вклопат во комбинација со маичките.

 

Поздрав,
 

Voja

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

08.
Jul.
2020.
Blogger Pick
Ах тоа лето. Човекот едноставно оживува повторно кога ќе се случи овој период од годината. По мрачните и депресивни денови, пристигна омилената сезона. Некак...
01.
Jul.
2020.
Blogger Pick
Здраво на сите! Ми недостасувавте! Многу сум возбудена што со вас ќе ја споделам оваа фотосесија со најкул папучите оваа сезона. Иако сум најголемиот љубител...
23.
Jun.
2020.
Blogger Pick
Здраво, момчиња и девојчиња! Неодамна добиената слобода сега има поинаков вкус, нели? Деновиве чувствувам како уживам во сите мали и неинтересни работи што п...
string(0) ""
string(0) ""