04/03 2020.
Blogger Pick

FEEL FREE – AIR MAX 98

Здраво на сите! 

За прв пат ви пишувам вака. Јас сум некој кој израснал во модно семејство, сепак, не сум „роб“ на модните трендови, иако ги следам. Со текот на времето, изградив свој стил, што генерално следи необични комбинации. Претежно сакам да комбинирам елеганција со спорт и тоа е нешто по што сум препознатливa. Ја сакам мојата возраст, па затоа играм смело, нешто што е моја препорака и совет за сите. Ја надополнувам мојата облека со „трендовски“ детали, а деновиве дефинитивно е новиот Nike Air Max 98!

Време е сите да имаат барем еден пар „необични“ патики во плакарот, тие се прилично IN во последните неколку сезони. Досега не наидов на модели што би одговарале во мојот стил, сè додека не ги видов Air Max 98s и се замислив себеси во нив. Моите омилени - црно-бели, што би ги издвоила веднаш! Можете да ги комбинирате со облека за време на следната пролет, и тие се идеални за секој ден, затоа што тие се неизбришливи-впечатливи благодарение на рефлективните детали. За мене, она што е најважно е удобноста на патиките, што е неверојатно во овој случај. Урбан и удобен, сепак, останува најдобриот пар. Тие ги исполнуваат сите поставени критериуми! 

Чувствувајте се слободно да го одберете овој MUST-HAVE модел! Споете го неспоивото и бидете видливи!

Til 'the next time,

Anastasija

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

18.
Mar.
2020.
Blogger Pick
Здраво, здраво, здраво! Еве сум јас повторно со нова блог сторија. Овој пат одбрав нешто што е многу кул и надвор од мојата комфорна зона. Ви ги претставува...
11.
Mar.
2020.
Blogger Pick
Ola, chicos! Јас сум Andreea Din и ова е мојата блог приказна…  се надевам прва од многуте што следат во иднина. Целосно сум сигурна дека ме одбр...
26.
Feb.
2020.
Blogger Pick
Конечно, време е за мојата прва приказна во 2020 година. Морам да признаам дека не можев да чекам да ги споделам со вас своите впечатоци за специјалните Adid...
string(0) ""
string(0) ""