05/02 2020.
Blogger Pick

BE ZOOMED IN NIKE ZOOM 2K

Без разлика што велат другите, она што никогаш не излегува од мода е да бидеш уникатен... На пример, секогаш брзам да пронајдам фенси патики и не ми е грижа што мисли некој за тоа. Го сакам мојот стил и навистина бев воодушевен кога видов дека се лансираат нови Nike Zoom. Необичен Nike љубител и фан, носталгичен за стилот и модата од '90-тите и раните 2000-ти, овој нов модел е целосно задоволство!

Во три различни нијанси, Nike не потсети на уникатна ера која се карактеризира со патики со необичен и уникатен изглед.

Комбинацијата од кожа, гума и најлон со ZM сребрено лого на петата и карактеристичното врзување напред им дава на овие патики нов и уникатен изглед. Иако гломазни по форма и големина, сатенските обувки нудат суптилна софистицираност.

Покрај тоа, подебелиот ѓон овозможува исклучителна удобност, што е еден од одлучувачките фактори во мојот избор на обувки.

Nike Zoom 2K - удобно и различно, тие се идеален избор за секоја девојка која ужива во трендовите и модата, диктирана и инспирирана од времето кога се роди урбаниот уличен стил и ги собра симпатиите на сите оние кои модата ја користат да ја изразат нивната креативност.

Биди креативна. Биди брза. Биди ти.

Hana

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

13.
Jan.
2021.
Blogger Pick
Еј BUZZ друштво! Јас се викам Нина Ретар и веќе повеќе од една година сум дел од BUZZ тимот. Ова е мојот прв блог пост и се надевам дека ќе ви донесе инспира...
30.
Dec.
2020.
Blogger Pick
Денес, драги фанови на патики, зборуваме за спортски перформанси. Возбудени? Оваа празнична сезона ги славиме иновациите, долгата историја на производство н...
23.
Dec.
2020.
Blogger Pick
Здраво, екипа! Се надевам дека уживавте во моите приказни  Овој пат ви презентирам модел на патики од 90тите, добро познатиот Air Max 90. Како и тогаш,...
string(0) ""
string(0) ""