22/01 2020.
Blogger Pick

START THE NEW YEAR WITH NEW BALANCE

Здраво дечки и добредојдовте во реалноста! После толку празници и забави време е да се вратиме во вистинскиот живот. Многу ми е драго што оваа година ќе ја започнам со Buzz Crew и New Balance. Дали сте го погледнале новиот модел? New Balance X Racer е совршеното парче за оваа сезона.


Треба да одите на состанок? Облечете ги вашите X Racer. Треба да одите на забава? Облечете ги вашите X Racer. Не знаете што да носите на кафе? Облечете ги вашите X Racer. Само сакам да ви кажам дека овие патики можете да ги носите насекаде. Втората патика во X серијата на New Balance, X Racer за жени, зема инспирација, од помалку познати модели од 90-тите за да создаде модерна елегантна хибридна силуета. Ги сакам овие патики бидејќи се толку “фешн”, премногу удобни, амортизирани, совршени за да ги носите секој ден, а дополнително се и изненадувачки лесни на нога.

И секако, паѓаат во око, уникатни се и иновативни, па нема шанси да не ве забележат каде и да одите. А исто така сум фасцинирана бидејќи самита патики има и вибрации од 90-тите, футуристички вибрации. Облечете ги вашите X Racer и започнете ја годината со одлична поддршка.

Ако изберете NEW BALANCE X-RACERS WOMEN'S патиките да бидат Ваш партнер во 2020, можете да ги најдете во најблиската BUZZ продавница или на нашиот онлајн шоп. Чекам да ги слушнам вашите мислења за овие патики! На сите ви посакувам добра енергија низ годината која штотуку започна. 


Antonija

остави коментар

Trenutno nema komentara

слично

13.
Jan.
2021.
Blogger Pick
Еј BUZZ друштво! Јас се викам Нина Ретар и веќе повеќе од една година сум дел од BUZZ тимот. Ова е мојот прв блог пост и се надевам дека ќе ви донесе инспира...
30.
Dec.
2020.
Blogger Pick
Денес, драги фанови на патики, зборуваме за спортски перформанси. Возбудени? Оваа празнична сезона ги славиме иновациите, долгата историја на производство н...
23.
Dec.
2020.
Blogger Pick
Здраво, екипа! Се надевам дека уживавте во моите приказни  Овој пат ви презентирам модел на патики од 90тите, добро познатиот Air Max 90. Како и тогаш,...
string(0) ""
string(0) ""