10/04 2019.
Blogger Pick

THE BALANCE

New Balance патиките секогаш биле микс од нови технологии и спортскиот ретро дух. Новите New Balance 247 се производ на посветеноста на брендот да го спои спортот и секојдневниот стил.

New Balance MS247 повеќе наликува на спортските модели, но тоа не треба да ве спречи да ги носите во било која пригода или комбинација. Комбинацијата од црна основа, белиот ѓон, и темно црвените и сини детали, ја праваат оваа патика неизоставен дел од вашето секојдневие. Како и сите други New Balance модели и овој е супер удобен, и поради горниот мрежест дел совршено се обликува на вашето стапало.

Рамните врвки го прават новиот New Balance MS247 да изгледа аеродинамичен. Патиката е дизајнирана со најактивните луѓе на ум. Со својата флексибилна конструкција, NB 247 ќе ги задоволи потребите на активниот живот.

Со својот чист, минималистички дизајн патиката лесно ќе стане ваш секојдневен партнер кој нема да ве разочара. Деконструираниот дизајн овозможува лесно облекување.

Stay comfortable, stay cool, and stay awesome,

Jane

остави коментар

слично

09.
Oct.
2019.
Blogger Pick
За сите љубители на патики, Sneakerville најверојатно е најдобрата работа кој некогаш се случила на овие простори. Еј, фестивал за патики! Па, ништо подобро ...
02.
Oct.
2019.
Blogger Pick
Толку сјајни и смели, бојата на оваа патика се изразува директно преку брановидниот модел, доволно за да го препознаете стилот на личноста која ја носи. Овие...
25.
Sep.
2019.
Blogger Pick
Здраво екипа! Во претходните приказни имав прилика да ги пробам и да ви напишам нешто за моите омилени модели на патики од светот на adidas и Nike. Иако, ско...
string(0) ""
string(0) ""