BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
BASEB CLASS TRE
ADIDAS

BASEB CLASS TRE

код на производ: EC3603
1.088 MKD
1.088 MKD
870 MKD
заштеда: 218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OSFM
    *
  • OSFW
    *
  • OSFY
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.350 MKD
заштеда 20%
1.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Чорапи BK5847
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
273 MKD
заштеда 30%
390 MKD
488 MKD
големина
2730
3134
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
Чорапи S21490
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
552 MKD
заштеда 30%
788 MKD
големина
2730
3134
3538
3942
4346
string(0) ""
string(0) ""