БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI Јакна Acalmar
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Јакна Acalmar

код на производ: NP0A4GAT0411
11.590 MKD
11.590 MKD
9.272 MKD
заштеда: 2.318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI ACALMAR е машка lifestyle јакна со модерен дизајн што внесува урбани вибрации во вашето секојдневие. Како пионер на одржливата мода, знаеме дека ресурсите на нашата планета се ограничени. За да промовираме промени, направивме кратка Acalmar јакна од рециклиран полиамид. Патентот долж целата јакна го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а вие можете безбедно да ги ставите сите ваши ситници во џебовите со патент. Облечете ја оваа NAPAPIJRI јакна, која освен удобност и пријатност, ќе ви обезбеди и целосна заштита при ненадејни летни бури.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Состав: 100% полиамид
 • Патент со целосна должина
 • Џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Возраст За возрасни
  Бренд NAPAPIJRI
  Пол За мажи
  Основната поделба Текстил

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна MJ21502-ROX
  6.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL