БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
WINDBREAKER
adidas

WINDBREAKER

код на производ: H15793
5.488 MKD
5.488 MKD
5.488 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики H05667
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики H05757
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5517
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD8012
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.496 MKD
заштеда 20%
6.870 MKD
8.588 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-