LONG BOMBER
LONG BOMBER
LONG BOMBER
LONG BOMBER
LONG BOMBER
LONG BOMBER
ADIDAS

LONG BOMBER

код на производ: BS2171
8.488 MKD
8.488 MKD
5.093 MKD
заштеда: 3.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

10.793 MKD
14.390 MKD
3.353 MKD
5.588 MKD
12.818 MKD
17.090 MKD
6.082 MKD
8.688 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики S82055
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.522 MKD
заштеда 30%
7.888 MKD
11.088 MKD
големина
10
10-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY2011
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
заштеда 25%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE8925
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики G27709
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
заштеда 40%
7.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
string(0) ""
string(0) ""