ZNE PULSE COVUP
ZNE PULSE COVUP
ZNE PULSE COVUP
ZNE PULSE COVUP
ADIDAS

ZNE PULSE COVUP

код на производ: BR2172
7.388 MKD
5.388 MKD
3.772 MKD
заштеда: 3.616 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
2XS

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

10.793 MKD
14.390 MKD
3.353 MKD
5.588 MKD
12.818 MKD
17.090 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE5111
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
заштеда 40%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5383
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B28164
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.533 MKD
заштеда 40%
5.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FW3697
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""