6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
6TH GEAR
ADIDAS

6TH GEAR

код на производ: GK8556
5.588 MKD
5.588 MKD
3.353 MKD
заштеда: 2.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

10.793 MKD
14.390 MKD
12.818 MKD
17.090 MKD
6.082 MKD
8.688 MKD
12.818 MKD
17.090 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DB0401
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.912 MKD
заштеда 30%
5.588 MKD
7.388 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики S76592
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.744 MKD
заштеда 50%
3.488 MKD
6.188 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики G27722
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BA7655
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.885 MKD
заштеда 30%
4.122 MKD
5.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""