M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD
NIKE

M NSW DWN FIL WR JKT AOP SHLD

код на производ: CU4406-133
13.590 MKD
13.590 MKD
9.513 MKD
заштеда: 4.077 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

10.793 MKD
14.390 MKD
3.353 MKD
5.588 MKD
12.818 MKD
17.090 MKD
6.082 MKD
8.688 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики AH8050-005
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.203 MKD
заштеда 30%
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики BQ7930-003
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.592 MKD
заштеда 20%
11.990 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5.5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики CJ0579-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.792 MKD
заштеда 20%
10.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики BQ6166-403
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214 MKD
заштеда 40%
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""