M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
NIKE

M NSW DWN FIL WR JKT SHLD

код на производ: CU4404-010
12.290 MKD
12.290 MKD
9.832 MKD
заштеда: 2.458 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

13.592 MKD
16.990 MKD
4.753 MKD
6.790 MKD
6.552 MKD
8.190 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CT1282-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.392 MKD
заштеда 20%
12.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CD2153-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.083 MKD
заштеда 30%
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CN8490-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
заштеда 20%
9.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AH8050-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.232 MKD
заштеда 20%
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""